info@afyonegeguvenlik.com 0272 212 00 02

Kurumsal

Hakkımızda

 

1975 Yılında Mustafa PALTA’nın Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde Elektrik-Elektronik tamir atölyesi ile başladığı esnaf hayatında kısa sürede çevresinde sevilen ve saygı gören biri olarak takdir toplamıştır. Bu başarılı sürece tecrübesi doğrultusunda oğullarını da dâhil edip kurumsallaşarak Eğitim –Öğretim alanında hizmet etmeye karar vermiştir.

2006 yılında Mustafa PALTA ve Oğulları Ziya PALTA, Sait PALTA, Mehmet PALTA EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKT. VE ELEKT. SAN. VE TİC. LTD. şirketini kurarak ÖZEL EMMİOĞLU SÜRÜCÜ KURSU ile kurumsal bir yapı olarak Afyonkarahisar’da hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Bolvadin Şubesi ve Emirdağ Şubesi 2019 yılında Erenler Şubesini açarak sürücü kursu faaliyet alanı Afyonkarahisar ilçelerine dağılmıştır.

Kurumum bünyesine 2018 yılında SRC Kursu eklenerek hizmet alanını genişlemiştir. Daha sonra 2018 de EGE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU eklenerek Özel Güvenlik Eğitimi alanında başarılı bir giriş yapılmıştır.2019 PSİKOTENİK TEST MERKEZİ açılarak EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hâlihazırda tüm faaliyet kollarında başarılı çalışmalar ile özel Öğretim sektöründe örnek bir kurum haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer eğitim kurumları tarafından örnek alınan Eğitim kurumu olmak. Tüm kursiyerlerimize en yüksek kalitede eşit eğitim hizmeti veren, kursiyerlerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı eğitim kurumları zinciri oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden kursiyerlere yüksek kalitede eğitim hizmeti sunmak, eğitim sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak. Kursiyerlerimiz ile iletişimi kesmeden onların her türlü sorun çözümlerinde rehber olmak.